Irodalmi Jelen

Információk

  • Impresszum
  • Á.SZ.F.
  • Adatvédelem
  • Archívum
  • Kapcsolat

Tartalmak

  • Rovatok
    • Líra
    • Epika
    • Helyszíni
    • Interjú
    • Kritika
    • Novus
    • Esszé
    • Tárca
    • Debüt
    • IJ-szabadegyetem
    • Láthatár
    • Film és Hang
    • Fotómondó
    • Arborétum
    • A hónap alkotója
    • Láthatatlan könyvtár
    • Fontos versek
    • Holt költők társasága
    • Arany János - 200
  • Hírek
  • Pályázatok
    • Korábbi pályázatok
  • Galéria
  • TOP10
  • Könyvesbolt
Ugrás a tartalomra

Top menu

  • Impresszum
  • Kapcsolat
  • Hírlevelek
  • Adatvédelem
  • Irodalmi Jelen-dijak
  • Archívum
  • Alkotói Adatbázis
Irodalmi Jelen

25 év

Main navigation

  • Rovatok
    • Jelentős
      • Líra
      • Epika
      • Kritika
      • Interjú
    • Jelenlét
      • Novus
      • Helyszíni
      • Tárca
      • Debüt
    • Klepszidra
      • A hónap alkotója
      • Láthatár
      • Arborétum
      • IJ-szabadegyetem
    • Esszé
    • Láthatatlan könyvtár
    • Fontos versek
    • Holt költők társasága
    • Arany János - 200
    • Film és Hang
    • Vers és Valóság
    • Fotómondó
  • Hírek
  • Pályázat
    • Korábbi pályázataink
  • Galéria
  • TOP 10
  • Könyvesbolt
    • Irodalmi Jelen folyóirat
    • Irodalmi Jelen könyvek
    • Ingyenes, támogatott kiadványok
    • Vásárlási feltételek
    • Kosaram

Molnár Tamás

    Irodalmi Jelen
  • Irodalmi Jelen

    Európa, Európa – Kirakós játék felnőtteknek és felnövő gyerekeknek

    Próza, Költészet, Vers, Holt költők társasága

    Európát játszottam. Kusza játék.
    Északot, Délt, keletet, nyugatot.
    Egyik félt. Másik röhögött. És
    simogatott. És rúgott. Ugatott.
    (Szilágyi Domokos)

    Tovább
25 év
⬤ Kárpátaljai magyar irodalmi pillanatkép 2004-ből
⬤ Határok nélkül
⬤ Így indultunk 25 évvel ezelőtt

 

Aktuális havilap

Irodalmi Jelen – 2026. szeptember

Irodalmi Jelen – 2026. szeptember

Tekintse meg az aktuális Irodalmi Jelen folyóiratának tartalomjegyzékét és vásárolja meg online a könyvesboltban.
Tovább
Korábbi számok

Trianon100

⬤ Böszörményi Zoltán: Megtaláltalak

Hírek

EGY TÁSKA, EGY ESÉLY ❤️
Gérecz Attila versmondó verseny
A fehér olaj – A Napút folyóirat versértelmező pályázati felhívása
Acsai Roland Abony város díszpolgára
Versmondó verseny az 1956-os forradalom és szabadságharc 70. évfordulója alkalmából
Gyukics Gábor két új kötetét mutatják be Szegeden június 12-én

ma

Pszichologosz

  • A gyerek, aki nem tud a vonalak között maradni – kreativitás és sajátos nevelési igény

  • Mint a fák a kandallóban

Fotómondó

  • Áramlás

  • A zongorahangoló

Könyvajánló

  • Böszörményi Zoltán: Regál

    Böszörményi Zoltán: Regál

  • Böszörményi Zoltán: A rés

    Böszörményi Zoltán: A rés

  • Traian Pop Traian: Hamuszerda

    Traian Pop Traian: Hamuszerda

  • Böszörményi Zoltán: Az éj puha teste

    Böszörményi Zoltán: Az éj puha teste

  • Emontekiő és környéke – Tanulmányok  Szőcs Géza  költészetéről (e-pub)

    Emontekiő és környéke – Tanulmányok Szőcs Géza költészetéről (e-pub)

  • Kifordított ég
    Varga Melinda

    Kifordított ég

  • Bátorligeti Mária: Az áldás

    Bátorligeti Mária: Az áldás

  • Gyere, mesélj!

    Gyere, mesélj!

  • Vasile Dan: Vízmag / Miezul de apă

    Vasile Dan: Vízmag / Miezul de apă

  • In Contemporary Tense (epub)
    Sándor Kányádi

    In Contemporary Tense (epub)

  • Pethő Lorand: Távolodó ország

    Pethő Lorand: Távolodó ország

  • Kifordított ég – e-pub és mobi
    Varga Melinda

    Kifordított ég – e-pub és mobi

  • Sóvárgás
    Böszörményi Zoltán

    Sóvárgás

  • Zsebművészet
    Szakács István Péter

    Zsebművészet

  • Notlandung – Gedichte und Erzählungen
    Böszörményi Zoltán

    Notlandung – Gedichte und Erzählungen

  • Fellinger Károly: Forrásláp

    Fellinger Károly: Forrásláp

  • Mandics György: Hétfolyó, hétcsillag
    Mandics György

    Hétfolyó, hétcsillag – a rováskrónika legősibb rétege

  • Kényszerleszállás Shannonban
    Böszörményi Zoltán

    Kényszerleszállás Shannonban

  • Meggyötört valóság
    Bodó Barna

    Meggyötört valóság

  • Kenguruk a Körúton (epub)

    Kenguruk a Körúton (epub)

Aradi Magyar Színház

         Irodalmi Jelen

Irodalmi Jelen – művészeti portál és folyóirat. 

  • Szerkesztőség és kiadó:
  • Művészeti és Irodalmi Jelen Kft. 
    Adószám: 24087058-2-42
    1081 Budapest, Rákóczi út 59. 3/5
    • 310085 Arad, M. Eminescu 55–57.
    • +40 257-280-751, +40 257-280-596

  • Kiadásért felelős személy:
    Böszörményi Zoltán
  • Szerkesztésért felelős személy: 
    Böszörményi Zoltán
  • ij@irodalmijelen.hu

Az Irodalmi Jelen online megjelenését a Nemzeti Kulturális Alap támogatja.

Magyar Távirati Iroda

Előretolt Helyőrség Íróakadémia

Kulturális és Innovációs Hivatal

A KMTG szerzőit műveik létrehozásában és kiadásában a Kulturális és Innovációs Minisztérium támogatta. 

Legújabb galéria

Galériák főoldal

Footer

  • Impresszum
  • Általános Szerződési Fetételek
  • Adatvédelmi Irányelvek
© Copyright Occident Media Kft. Minden jog fenntartva.